Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Het Levend Paardenmuseum demo Vondel Carrousel

zondag 3 september @ 10:00 - 17:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

One event on Sunday 30 April 2017 at 10:00am

One event on Sunday 21 May 2017 at 10:00am

One event on Sunday 11 June 2017 at 10:00am

One event on Sunday 9 July 2017 at 10:00am

One event on Sunday 23 July 2017 at 10:00am

One event on Sunday 3 September 2017 at 10:00am

One event on Sunday 1 October 2017 at 10:00am

One event on Sunday 15 October 2017 at 10:00am

One event on Sunday 5 November 2017 at 10:00am

One event on Sunday 19 November 2017 at 10:00am

One event on Sunday 3 December 2017 at 10:00am

One event on Sunday 17 December 2017 at 10:00am

De Hollandsche Manege Vondelcarrousel

Demo Vondel Carrousel vanaf 13:30 uur. Het Levend Paardenmuseum in de Vondelstraat 140 is dagelijks open van 10-17 uur. Bezoek dit klassieke Museum. Een gezellige foyer-bar waar u iets kunt drinken en er is een Museumwinkel.
Meer informatie op levendpaardenmuseum.nl

Gegevens

Datum:
zondag 3 september
Tijd:
10:00 - 17:00
Evenement Categorieën:
,
Website:
http://levendpaardenmuseum.nl

Organisator

De Hollandsche Manage
Telefoon:
020-6180942
Website:
http://levendpaardenmuseum.nl

Locatie

De Hollandsche Manege
Vondelstraat 140
Amsterdam, 1054 GT Nederland
+ Google Maps
Telefoon:
020-6180942
Website:
http://levendpaardenmuseum.nl